Tervitan Teid!

Kui Te jõudsite minu lehele, siis on Teil vastuseta küsimused: Kuidas muuta oma välimust meeldivaks? Kuidas välimus mõjutab jõudmist eesmärkideni? Kui see on nii, siis olete õiges kohas!

Esmalt tutvustan Teile ennast, selleks palun kerige leht allapoole.

Loodan, et Meie tutvus kasvab välja edukaks koostööks!

  • Kasutame rõivaid igapäevaselt, koolitatud stiilinõustaja suunab Teid, kuidas kasutada rõivaid õigesti!

  • Aitan leida sobivad rõivalahendused nii argipäevaks, kui ka erilisteks sündmusteks.

  • Ma naudin ilu ja ilusaid inimesi enda ümber.

  • Nõustamine toimub Kadrioru stuudios. Ootan Teid!

Minust

Mind on alati köitnud ilu ja harmoonia. Olen veendunud, et välimus ja inimese sisemaailm peavad olema omavahel kooskõlas, sest rahulolu endaga viib elus uute eesmärkide püstitamiseni ja nende realiseerimiseni. Seetõttu ma otsustasin uurida seda teemat tõsisemalt, et aidata teisi inimesi selles elulises küsimuses. Meeldida endale ja meeldida teistele on inimeste loomulik vajadus.

Haridus

Omandasin stilisti teadmised Tallinnas tuntud stiilinõustaja Natalia Korbiseva juures. Tema juhendamisel on läbiviidud sadu nõustamiskoolitusi, ta oli pea stiilinõustaja projektil „Baltija Hääl“, õpetas modellide koolis „ ER-models“. Natalia jätkab ka tänapäeval stiilikoolitustega ja workshop-ga. Omandatud teadmised ja kogemus inspireerisid mind edasiseks enesetäienduseks stiilinõustamises.

Visioon

Ma ei sea inimesele ette stiili reegleid, ma suunan inimesed õiges suunas mõtlema - kogu tähtsa, iseseisva töö peab tahtma klient ise teostada. Stiili loomine ei ole paari nõustamistunni töö. Isikupärase stiili alustalaks on isiksus. Stiilinõustaja aitab leida õiget võtted selleks. Inimesed kasutavad rõivad igapäevaselt - stilist aga annab suunised kuidas ennast rõivaste abil õigesti väljendada.